LIMAČI 2 OTVORILI PRVENSTVO POBJEDOM, PIONIRI 1 I MLAĐI PIONIRI 2 ODIGRALI PRIJATELJSKE UTAKMICE

Limači 2 su jučer u utakmici 1. kola 1. ŽNL NSKŽ gostovali u mali Erjavcu kod NK Zrinski Ozalj i uvjerljivo slavili s visokih 7:0. Pogotke su postizali Matej Spudić u 5., 17., i 43. minuti, Ozren Glodić u 10. minuti, Noa Bunoza u 27. minuti, Lovro Vojak u 28. minuti i Karlo Perinac u 45. minuti utakmice.

Za Limače 2 u ovoj utakmici nastupali su: Tomislav Radić, Lovro Vojak, Ivan Šantić, Matej Spudić, Ozren Glodić, Maro Živčić, Filip Stubljar, Vid Žgela, Niko Čavlović, Marin Vinski, Noa Bunoza i Karlo Perinac pod vodstvom trenera Igora Geca.

Pioniri 1 i mlađi pioniri 2 jučer su u Ravnoj Gori odigrali prijateljske utakmice protiv ŠN Maksimir. Pioniri su pogodcima Borne Cindrića, Davida Vrbanića, Patrika Curmana i Ivana Raguža pobijedili rezultatom 4:1, dok su mlađi pioniri 2 poraženi rezultatom 3:2 a pogotke su postigli Petar Bjelajac i Niko Brkljačić.