PIONIRIMA U SREDIŠTU POLOVIČAN USPJEH, KARLIĆI 1 BOLJI OD KARLIĆA 2

Pioniri i mlađi pioniri su danas u Zagrebu u utakmicama 3. kola 2. NL središte Zagreb gostovali kod NK Devetka. Pioniri su bili uvjerljivi i slavili rezultatom 6:1. Dva pogotka postigao je Patrik Curman u 12. i 14. minuti, po jedan pogodak postigli su Borna Cindrić u 38. minuti, David Vrbanić u 40. minuti, Marko Brcković u 60. minuti i Ivan Raguž u 66. minuti utakmice. Mlađi pioniri su danas imali nešto lošiji dan pa su poraženi rezultatom 3:0.

Za pionire nastupali su: Mihael Milčić, Leon Dražetić, Lovro Belavić, Luka Cvitešić, Alan Antičić, Matija Vranić, Matej Škrtić, Ivano Karapandža, David Vrbanić, Borna Cindrić, Patrik Curman, Luka Vitas, Marko Delač Smrzlić, Ivan Raguž, Ivan Tuškan, Marko Brcković, Mihael Kolić i Ivan Kuri pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire nastupali su: Luka Špehar, Jan Bjelivuk, Roko Marinković, Karlo Zvonarić, Luka Turković, Kian Grašić, Ivan Fumić, Tino Berša, Mateo Pečaver, Fran Plevel, Niko Brkljačić, Mauro Kosić, Karlo Vodanović, Vito Milanković, Antonio Potlaček i Noa Jarnević pod vodstvom trenera Nermina Muminovića.

Karlići 1 i karlići 2 danas su na umjetnoj travi stadiona Branko Čavlović – Čavlek odigrali međusobnu utakmicu 1. kola ŽNL NSKŽ. Stariji karlići 1 bili su bolji rezultatom 6:2. Za karliće 1 mrežu su tresli Lovro Furjanić dva puta te po jednom Zvonko Bezjak, Luka Raguž, Leon Pešić i Jakov Jakić, dok su za karliće 2 strijelci bili Matej Degač i Tin Lišnjić.

Za karliće 1 nastupali su: Martin Kosić, Leon Pešić, Patrik Dujmović, Ivano Vuletić, Jakov Jakić, Luka Raguž, Lovro Furjanić, Zvonko Bezjak i Luka Maršić pod vodstvom trenera Željka Stepića.

Za karliće 2 nastupali su: Vid Lišnjić, Borna Plavetić, Luka Živković, Niko Kapušin, Matej Degač, Lenon Kukić, Tin Lišnjić, Ivan Đurić, Darian Šemović i Teo Klobučar pod vodstvom trenera Karla Johe.

Izjava Darian Šemović i Ivano Vuletić