REMI JUNIORA,PORAZ KADETA U RUDEŠU, KADETI 2 SLAVILI MINIMALNIM REZULTATOM

Juniori i kadeti su danas u 3. kolu 1. NL središte Zagreb gostovali u Rudešu kod NK Rudeš. Juniori su remizirali rezultatom 1:1. Pogodak je postigao Mate Cindrić u 64. minuti utakmice. Kadeti su poraženi rezultatom 3:1, a pogodak je postigao Antonyo Stavljenić u 55. minuti utakmice.

Za juniore su nastupali: Craig Andrew Szczuka, Antonio Cerjak, Mihael Šaflin, Alessandro Matić, Rafael Stepinac, Marko Kusanić, Anthony Blaž Grgić, Gabrijel Stepinac, Ivor Ribar, Viktor Markuš i Ivan Miščin. U nastavku su priliku dobili Mate Cindrić, Patrik Dujmović, Leon Draganjac i Andro Miličević pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete su nastupali: Nino Andrić, Mateo Spudić, Adriano Qeta, Matej Magdić, Ivan Kusanić, Roko Laskač, Antonio Bukovac, Andrija Štefanac, Anton Puškarić, Patrik Julian Stipančić i Antonyo Stavljenić. U nastavku priliku su dobili Matija Car, Gabrijel Štefanac, Ivan Bosiljevac, Ivan Bosiljevac, Antun Protulipac, Noel Tutić, Leo Matešić i Nino Dujan pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Kadeti 2 su u povijesnoj utakmici 1. kola novo osnovane ŽNL NSKŽ za kadete gostovali u Mostanju kod NK Mostanje i slavili minimalnim rezultatom 1:0. Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Noel Tutić u 30. minuti utakmice.

Za kadete 2 nastupali su: Matija Car, Gabrijel Štefanac, Ivan Bosiljevac, Antun Protulipac, Ivano Lesić, Matej Ferderbar, Emilio Piškur, Fran Vukelja, Noel Tutić, Nino Dujan, Emil Šeketa, Tino Lapov, David Kolić, Jan Latković i Crisstiano Matić pod vodstvom trenera Krunsolava Kišpatića.

Izjava Rafael Stepinac
Izjava Ivan Kusanić