SENIORI REMIZIRALI PROTIV KURILOVCA

Seniori su danas u Velikoj Gorici odigrali svoju drugu utakmicu u sezoni i remizirali protiv NK Kurilovec rezultatom 0:0. U 2. kolu 3. HNL središte plavo bijeli nisu dopustili gostima niti jednu ozbiljniju šansu ali nisu uspjeli postići pogodak po izuzetno lošem travnjaku koji bi donio sva tri boda. Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Jan Paus Kunšt, Roko Prpić, Carlos Olmo Carvajal, Ante Knezović, Vito Vratarić, Mateo Pribanić , Daniel Marinić, Ivan Mamić, Daniel Mićunović, Luka Čakarić i Ilija Bagarić. U nastavku sz priliku još dobili Tin Zavalić, Zvonko Pamić, Lion Cahani, Tomas Dadić i Ivor Ribar. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća utakmica seniora je u srijedu 08.09. kada u 3. kolu 3. HNL središte dočekujemo ekipu NK Gaj Mače. Utakmica je na rasporedu u 19:30 sati.