LIMAČI 1 OSVOJILI 3. MJESTO U BISTRI

Limači i karlići su proteklog vikenda sudjelovali sa po dvije ekipe na turniru u Donjoj Bistri u organizaciji NK Bistra. Najveći uspjeh pripao je limačima 1 koji su osvojili 3. mjesto na turniru. Ostale ekipe su svoje natjecanje završile u grupnoj fazi. Limači 1 su u grupnoj fazi pobijedili OŠ Dinamo B 1:0 i NK Klanjec 3:1,dok su poraženi od NK Lokomotiva Zagreb rezultatom 2:0. U četvrtfinalu su svladali OŠ Dinamo A rezultatom 1:0, zatim su u poliufinalu poraženi ponovno od NK Lokomotiva Zagreb sa 2:1, da bi u utakmici za 3. mjesto protiv NK Vrapče odigrali bez pogodaka ali slavili nakon izvođenja deveteraca sa 2:1. Limači 2 su u grupnoj fazi svladali HNK Gorica 1:0 i upisali potraze od NK Brdovec 1:0 i OŠ Dinamo A također sa rezultatom 1:0. Karlići 1 su upisali sva tri poraza u grupnoj fazi. Bolji su bili OŠ Dinamo i Bistra sa po 4:1 i SU-LA rezultatom 3:0. Karlići 2 su poraženi od NK Olimp 5:0, NK Rudar (DZ) 3:0, NK Samobor 4:0 i NK HAŠK 2:0.