NOVA DOMAĆA POBJEDA SENIORA

Seniori su danas na stadionu Branko Čavlović – Čavlek odigrali utakmicu 3. kola 3. HNL središte protiv NK Gaj Mače i slavili uvjerljivim rezultatom 4:0. Plavo bijeli nisu dopustili gostima niti jednu ozbiljniju šansu, a s druge strane uspjeli su postići četiri pogotka te tako nastavili s izuzetno dobrom efikasnošću na domaćem terenu. Valja napomenuti kkao i treću utakmicu zaredom plavo bijeli nisu primili pogodak. Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Jan Paus Kunšt, Roko Prpić, Carlos Olmo Carvajal, Ante Knezović, Vito Vratarić, Mateo Pribanić , Daniel Marinić, Ivan Mamić, Kristijan Sušilović, Luka Čakarić i Ilija Bagarić. U nastavku su priliku još dobili Tin Zavalić, Daniel Mićunović, Lion Cahani, Tomas Dadić i Nikola Vucelić. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća utakmica seniora je u subotu 11.09. kada u 4. kolu 3. HNL središte dočekujemo ekipu HNK Segesta. Utakmica je na rasporedu u 19:00 sati.