POBJEDA I REMI PIONIRA U SREDIŠTU

Pioniri i mlađi pioniri su danas ujutro na pomoćnom igralištu stadiona Branko Čavlović – Čavlek u gradskom derbiju ugostili ekipe NK Ilovac u utakmicama 4. kola 2. NL središte Zagreb. Pioniri su bili uvjerljivi i slavili rezultatom 3:0. Dva pogotka postigao je Borna Cindrić u 37. i 53. minuti, a jedan pogodak postigao je David Vrbanić u 46. minuti utakmice. Mlađi pioniri su remizirali rezultatom 2:2. Primivši pogodak za izjednačenje u zadnjoj minuti utakmice. Strijelci za plavo bijele bili su Niko Brkljačić u 11. minuti i Luka Turković u 50. minuti utakmice.

Za pionire nastupali su: Mihael Milčić, Leon Dražetić, Lovro Belavić, Luka Cvitešić, Alan Antičić, Matija Vranić, Matej Škrtić, Ivano Karapandža, David Vrbanić, Borna Cindrić, Patrik Curman, Luka Vitas, Ivan Raguž, Jakov Ribar, Jan Latković, Marko Car, Crisstiano Matić i Mihael Kolić pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire nastupali su: Luka Špehar, Jan Bjelivuk, Roko Marinković, Karlo Zvonarić, Luka Turković, Kian Grašić, Ivan Fumić, Tino Berša, Mateo Pečaver, Fran Plevel, Niko Brkljačić, Mauro Kosić, Karlo Vodanović, Vito Milanković, Antonio Potlaček, Vito Cindrić, Dorijan Podvorec i Noa Jarnević pod vodstvom trenera Nermina Muminovića.

Izjava Karlo Vodanović
Izjava Jakov Ribar