POBJEDE LIMAČA 2 I 3, REMI KARLIĆA 1

Limači 2 su danas u utakmici 2. kola 1. ŽNL NSKŽ na domaćem travnjaku slavili protiv NK Duga Resa 1929 rezultatom 3:1. Pogotke su postizali Karlo Perinac u 10. minuti, Lovro Vojak u 40. minuti i Noa Bunoza u 46. minuti utakmice. Limači 3 su jučer u petak u večernjoj utakmici u 2. kolu 2. ŽNL NSKŽ na svom terenu ugostili NK Draganić i pobijedili rezultatom 4:2. Strijelci za plavo bijele bili su Leon Dakić u 4. minuti, Tomislav Bujević u 10. minuti i Vito Pluščec u 27. i 39. minuti utakmice. Karlići su u 2. kolu ŽNL NSKŽ gostovali u Slunju kod NK Slunj i remizirali rezultatom 1:1. Jedini pogodak postigao je Luka Raguž u 32. minuti utakmice.

Za limače 2 nastupali su: Jakov Požega, Marin Vinski, Lovro Vojak, Vid Žgela, Ivan Šantić, Matej Spudić, Karlo Perinac, Ozren Glodić, Maro Živčić, Filip Stubljar, Noa Bunoza i Vilim Pavlić pod vodstvom trenera Igora Geca.

Za limače 3 nastupali su: Arian Mioković, Vito Pluščec, Ivan Cindrić, Luka Raguž, Toni Vuglešić, Tomislav Bujević, Josip Plavetić, Leon Dakić, Leon Trgovčić, Ante Velić i Ante Kozina pod vodstvom trenera Nenada Đurića.

Za karliće 1 nastupali su: Martin Kosić, Leon Pešić, Patrik Dujmović, Ivano Vuletić, Luka Maršić, Zvonko Bezjak, Jakov Jakić, Luka Raguž, Lovro Furjanić i Lovro Jančić pod vodstvom trenera Karla Johe.

Izjava Noa Bunoza – limači 2