SENIORI SLAVILI PROTIV SEGESTE

Seniori su stadionu Branko Čavlović – Čavlek odigrali utakmicu 4. kola 3. HNL središte protiv HNK Segesta i slavili uvjerljivim rezultatom 4:1. Plavo bijeli su opet uspjeli postići četiri pogotka te tako nastavili s izuzetno dobrom efikasnošću na domaćem terenu. Dvostruki strijelac je bio Luka Čakarić, dok su po jedan pogodak postigli Ante Knezović i Kristijan Sušilović. Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Jan Paus Kunšt, Roko Prpić, Carlos Olmo Carvajal, Ante Knezović, Vito Vratarić, Mateo Pribanić , Daniel Marinić, Ivan Mamić, Kristijan Sušilović, Luka Čakarić i Ilija Bagarić. U nastavku su priliku još dobili Mihael Đopar,Daniel Mićunović, Lion Cahani, Tomas Dadić i Zvonko Pamić. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća utakmica seniora je u subotu 18.09. kada u 5. kolu 3. HNL središte gostujemo kod ekipe NK Ravnice. Utakmica je na rasporedu u 17:00 sati.