POBJEDE KADETI 2 I PIONIRA 2

Kadeti 2 su u utakmici 2. kola 1. ŽNL NSKŽ u Kamanju slavili protiv domaćina NK Vrlovka s visokih 7:0. Noel Tutić je postigao hat trick, a u strijelce su se još upisivali Emil Šeketa, David Kolić, Neo Jaković i Ivan Bosiljevac. Pioniri 2 su u 2. kolu 1. ŽNL NSKŽ gostovali u Mostanju kod NK Mostanje i slavili rezultatom 8:1. Marko Brcković se tri puta upisivao u listu strijelaca, dvostruki strijelac bio je Lovro Fanjak, dok su po jedan pogodak postigli Zoran Basara, Marin Cindrić i Patrik Curman.

Za kadete 2 nastupali su: Matija Car, Gabrijel Štefanac, Ivan Bosiljevac, Ivano Lesić, Antun Protulipac, Fran Vukelja, Emil Šeketa, Matej Ferderbar, Noel Tuić, Nino Dujan, David Kolić, Tino Lapov, Emilio Piškur, Vilim Lovrinović, Neo Jaković i Ivan Kuri pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za pionire 2 nastupali su: Niko Karanović, Filip Bakić, Ivan Tuškan, Matija Škrtić, Luka Cvitešić, Lovro Fanjak, Marko Brcković, Mihael Magdić, Mislav Petrić, Patrik Curman, Ivan Raguž, Zoran Basara, David Šeketa i Marin Cindrić pod vodstvom trenera Karla Borovca.