SENIORI PORAŽENI U RAVNICAMA

Seniori su danas u Zagrebu odigrali svoju drugu gostujuću utakmicu u sezoni i upisali prvi poraz protiv NK Ravnice rezultatom 1:0. Plavo bijeli nisu danas bili na svojoj razini i gosti su iz jednog prekida u 56. minuti glavom svladali Jan Paus Kunšta za konačan rezultat.

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Jan Paus Kunšt, Roko Prpić, Vladimir Oršolić, Ante Knezović, Vito Vratarić, Mateo Pribanić , Daniel Marinić, Ivan Mamić, Lion Cahani, Luka Čakarić i Ilija Bagarić. U nastavku su priliku još dobili Marko Čolić, Zvonko Pamić, Lion Cahani, Daniel Mićunović i Ivor Ribar. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk.

Sljedeća utakmica seniora je u srijedu 22.09. kada u Super sport Hrvatskom nogometnom kupu dočekujemo prvoligaša NK Slaven Belupo. Utakmica je na rasporedu u 18:30 sati.