POBJEDE JUNIORA I PIONIRA,PORAZI KADETA I MLAĐIH PIONIRA U SREDIŠTU

Juniori i kadeti su danas u 5. kolu 1. NL središte Zagreb u Zagrebu gostovali kod NK Zagreb. Juniori su vrlo uvjerljivo slavili visokim rezultatom 6:0. Dva pogotka je postigao Noz Kristaj, po jedan pogodak postigli su Ivor Ribar, Anthony Blaž Grgić i Marko Kusanić, dok je jedan pogodak djelo domaćeg igrača koji je postigao autogol. Kadeti su se danas nadali bodovima ali domaćini su na kraju pobijedili rezultatom 2:0.

Za juniore su nastupali: Craig Andrew Szczuka, Mihael Šaflin, Alessandro Matić, Rafael Stepinac, Marko Kusanić, Mate Cindrić, Gabrijel Stepinac, Ivor Ribar, Viktor Markuš, Noz Kristaj i Ivan Miščin. U nastavku su priliku dobili Anthony Blaž Grgić, Leon Draganjac, Matej Radoš, Niko Polović, Josip Blažun i Antonio Cerjak pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete su nastupali: Nino Andrić, Mateo Spudić, Leo Matešić, Matej Magdić, Ivan Kusanić, Roko Laskač, Antonio Bukovac, Andrija Štefanac, Anton Puškarić, Patrik Julian Stipančić i Antonyo Stavljenić. U nastavku priliku su dobili Matija Car, Antun Protulipac, Adriano Qeta, Ivan Bosiljevac, Gabrijel Štefanac, Emil Šeketa i Nino Dujan pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Pioniri i mlađi pioniri su danas ujutro gostovali kod  NK Ravnice u utakmicama 5. kola 2. NL središte Zagreb. Pioniri su nastavili pobjednički niz i slavili rezultatom 2:1. Oba pogotka za plavo bijele postigao je Borna Cindrić. Mlađi pioniri su poraženi rezultatom 2:0. 

Za pionire nastupali su: Mihael Milčić, Leon Dražetić, Lovro Belavić, Jakov Ribar, Alan Antičić, Matija Vranić, Matej Škrtić, Crisstiano Matić, David Vrbanić, Borna Cindrić i Patrik Curman, U nastavku su priliku dobili  Ivan Raguž, Luka Cvitešić i Marko Brcković pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire nastupali su: Luka Špehar, Jan Bjelivuk, Roko Marinković, Karlo Zvonarić, Luka Turković, Kian Grašić, Ivan Fumić, Tino Berša, Mateo Pečaver, Fran Plevel, Niko Brkljačić, Mauro Kosić, Karlo Vodanović, Vito Milanković, Dorijan Podvorec i Niko Simić pod vodstvom trenera Nermina Muminovića.