PORAZ MLAĐIH PIONIRA 2,POBJEDA I REMI LIMAČA 2,UVJERLJIVA SLAVLJA LIMAČA 3 I KARLIĆA 2 U ŽUPANIJI

Mlađi pioniri su odigrali unaprijed utakmicu 4. kola 1. ŽNL NSKŽ protiv NK Ilovac u Ilovačkoj šumi i upisali minimalan poraz 1:0. Limači 2 su odigrali dvije utakmice. U prvoj utakmici 3. kola 1. ŽNL NSKŽ na gostovanju u Ogulinu su remizirali protiv ŠN Ogulin bez pogodaka,dok su u drugoj utakmici u utakmici 4. kola 1. ŽNL NSKŽ Svetom Petru slavili su rezultatom 3:0 protiv domaćina NK Dobra SP. Pogotke su postizali Maro Živčić, Filip Stubljar i Karlo Perinac. Limači 3 su u utakmici 3. kola 2. ŽNL NSKŽ na gostovanju u Mostanju kod NK Barilović uvjerljivo pobijedili rezultatom 6:0. U strijelce su se upisivali Leon Dakić četiri puta, te Luka Raguž i Josip Plavetić po jednom. Karlići 2 su utakmici 3. kola 1. ŽNL NSKŽ na gostovanju u Ogulinu protiv ŠN Ogulin slavili s visokih 7:2. Ivan Đurić je postigao pet pogodaka, a pogotke su još postizali Matej Degač i Darian Šemović.

Za mlađe pionire 2 nastupali su: Lukas Vucelić, Luka Hipš, Duje Halar, Dorijan Podvorec, Jan Samardžija, Antonio Potlaček, Filip Asoli Štanfar, Niko Simić, Niko Brkljačić, Noa Jarnević, Ivor Ružić, Stjepan Plavetić, August Šantić, Andrej Čović, Luka Moškun, Fran Kuri, Mihael Trgovčić i Dominik Pavlaković pod vodstvom trenera Igora Geca.

Za limače 2 nastupali su: Tomislav Radić, Marin Vinski, Lovro Vojak, Vid Žgela, Matej Spudić, Karlo Perinac, Maro Živčić, Niko Čavlović, Vilim Pavlić, Jakov Požega, Ivan Šantić, Ozren Glodić, Filip Stubljar i Noa Bunoza pod vodstvom trenera Igora Gec.

Za limače 3 nastupali su: Arian Mioković, Vito Pluščec, Ante Kozina, Tomislav Bujević, Leon Dakić, Fran Radočaj, Toni Vuglešić, Ante Velić, Luka Raguž i Josip Plavetić pod vodstvom trenera Nenada Đurića.

Za karlića 2 nastupali su: Luka Živković, Niko Kapušin, Borna Plavetić, Teo Klobučar, Lenon Kukić, Matej Degač, Ivan Đurić, Darian Šemović i Ivan Drvodelić pod vodstvom trenera Željka Stepića.

Izjava Leon Dakić