POBJEDE JUNIORA I PIONIRA U KUP UTAKMICAMA

Juniori i pioniri su jučer u polufinalnim utakmicama kupa NSKŽ slavili protiv NK Ogulin. Juniori su pobijedili uvjerljivim rezultatom 5:0. Pogotke su postizali Gabrijel Stepinac, Rafael Stepinac, Ivan Miščin, Leon Draganjac i jedan autogol domaćina. Pioniri su slavili rezultatom 3:0. Dvostruki strijelac bio je Matej Škrtić dok je jedan pogodak postigao Marko Brcković.

Za juniore nastupali su: Craig Andrew Sczuzka, Antonio Cerjak, Dorian Likarević, Leon Draganjac, Josip Blažun, Niko Polović, Andro Miličević, Gabrijel Stepinac, Mate Cindrić, Viktor Markuš, Anthony Blaž Grgić, Marko Kusanić, Rafael Stepinac, Ivan Miščin i Alessandro Matić pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za pionire nastupali su: Mihael Milčić, Leon Dražetić, Lovro Belavić, Alan Antičić, Matija Vranić, Matej Škrtić, Crisstiano Matić, Patrik Curman, David Vrbanić, Marko Delač Smrzlić, Marko Brcković, Ivan Raguž i Lovro Fanjak pod vodstvom trenera Gorana Božića.