SENIORI PORAŽENI OD SLAVEN BELUPA

Plavo bijeli su večeras na stadionu Branko Čavlović – Čavlek u šesnaestini finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa ugostili prvoligaša NK Slaven Belupo. Gosti iz Koprivnice prošli su u daljnji tijek natjecanja pobjedom 2:0. Zapata je u 38. minuti zabio prvi pogodak da bi Ivan Krstanović s bijele točke riješio susret u 72. minuti. Plavo bijeli se okreću prvenstvu gdje će u nedjelju u goste kod NK Bistra.

U današnjoj utakmici nastupali su: Luka Bogović, Mihael Đopar, Vladimir Oršolić, Vito Vratarić, Roko Prpić, Carlos Olmo Carvajal(od 78. min Marko Bibić), Daniel Mićunović(od 46. min Mateo Pribanić), Zvonko Pamić, Ilija Bagarić(od 62. min Kristijan Sušilović), Marko Čolić(od 46. min Luka Čakarić) i Ivan Mamić(od 62. min Lion Cahani)