KADETI U FINALU ŽUPANIJSKOG KUPA,LIMAČI 1 REMIZIRALI S ILOVCEM

Jučer su kadeti gostovali u Mostanju kod istoimenog domaćina u polufinalu županijskog kupa i ostvarili prolaz u finale pobjedom 3:0. Pogotke su postizali Antonyo Stavljenić u 34. minuti, Roko Laskač u 38. minuti i Noel Tutić u 68. minuti utakmice. Limači 1 su nakon niza odgođenih utakmica napokon uspjeli odigrati jednu prvenstvenu i to onu 2. kola 1. ŽNL NSKŽ protiv NK Ilovac 1 i remizirali u golijadi rezultatom 3:3. U strijelce su se za plavo bijele upisivali Teo Kosovac, Ivano Vuković i Filip Lang.

Za kadete nastupali su: Matija Car, Mateo Spudić, Adriano Qeta, Ivan Kusanić, Matej Magdić, Roko Laskač, Antonio Bukovac, Andrija Štefanac, Anton Puškarić, Patrik Julian Stipančić, Antonyo Stavljenić, Nino Dujan, Leo Matešić, David Kolić, Fran Vukelja, Noel Tutić i Antun Protulipac pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za limače 1 nastupali su: Tomislav Radić, Teo Kosovac, Damjan Grgeljac, Ivano Vuković, Filip Lang, Bruno Golubić, Jeronim Hajsan, Juraj Mađer, Matija Požgaj, Luka Mazarek, Ivan Ćavar, Luka Godić i Jakov Šlat pod vodstvom trenera Ivana Fumića.