POBJEDA MLAĐIH PIONIRA,REMI PIONIRA

Pioniri i mlađi pioniri su danas ujutro u utakmicama 6. kola 2. NL središte Zagreb ugostili ekipe NK Rudar iz Dubrave Zabočke. Pioniri su gubili ali uspjeli preokrenuti da bi gosti ipak pogotkom u zadnjoj minuti došli do neriješenog rezultata 2:2. Prvi pogodak za plavo bijele postigao je Borna Cindrić u 27. minuti, a drugi pogodak djelo je Mateja Škrtića u 26. minuti utakmice. Mlađi pioniri su danas bili uvjerljivi i slavili rezultatom 5:1. Čak četiri pogotka postigao je Mateo Pečaver ,dok je još jednog pridodao Fran Plevel.

Za pionire nastupali su: Mihael Milčić, Leon Dražetić, Lovro Belavić, Jakov Ribar, Alan Antičić, Matija Vranić, Matej Škrtić, Crisstiano Matić, David Vrbanić, Borna Cindrić i Patrik Curman, U nastavku je priliku dobilo Marko Brcković pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire nastupali su: Luka Špehar, Jan Bjelivuk, Roko Marinković, Karlo Zvonarić, Luka Turković, Kian Grašić, Ivan Fumić, Tino Berša, Mateo Pečaver, Fran Plevel, Niko Brkljačić, Mauro Kosić, Karlo Vodanović, Vito Milanković, Dorijan Podvorec i Niko Simić pod vodstvom trenera Nermina Muminovića.

Izjava Niko Brkljačić
Izjava Alan Antičić