PORAZ I POBJEDA KARLIĆA

Karlići 1 su danas u Dugoj Resi poraženi od NK Duga Resa 1929 u utakmici 4. kola 1. ŽNL NSKŽ rezultatom 5:1. Jedini pogodak postigao je Luka Raguž u 23. minuti utakmice. Karlići 2 su u Malom Erjavcu gostovali kod NK Zrinski Ozalj. U unaprijed utakmici 6. kola 1. ŽNL NSKŽ slavili su plavo bijeli s uvjerljivih 6:0. Hat-trick postigao je Matej Degač, dok su o jednom mrežu tresli Tin Lišnjić, Ivan Đurić i Lenon Kukić.

Za karliće 1 nastupali su: Luka Maršić, Leon Pešić, Patrik Dujmović, Ivano Vulerić, Zvonko Bezjak, Jakov Jakić, Luka Raguž, Lovro Furjanić, Lovro Jančić i Nikola Mlinarević pod vodstvom trenera Karla Johe.

Za karliće 2 nastupali su: Vid Lišnjić, Luka Živković, Lenon Kukić, Matej Degač, Tin Lišnjić, Ivan Drvodelić, Ivan Đurić, Darijan Šemović i Niko Kapušin pod vodstvom trenera Željka Stepića.