POBJEDA JUNIORA, REMI KADETA

Juniori i kadeti su danas u 6. kolu 1. NL središte Zagreb ugostili na stadionu Branko Čavlović – Čavlek NK Dubrava Tim Kabel. Juniori su imali pregršt prilika i promašeni kazneni udarac ali su uspjeli pogotkom Gabrijela Stepinac u posljednjoj minuti utakmice slaviti rezultatom 1:0. Kadeti su protiv favoriziranih Zagrebčana odigrali jednu od svojih najboljih utakmica i remizirali rezultatom 2:2, a pogotke su postizali Antonyo Stavljenić i Anton Puškarić.

Za juniore su nastupali: Craig Andrew Szczuka, Ivor Ribar, Mihael Šaflin, Alessandro Matić, Rafael Stepinac, Marko Kusanić, Anthony Blaž Grgić, Gabrijel Stepinac, Viktor Markuš, Noz Kristaj i Ivan Miščin. U nastavku su priliku dobili Mate Cindrić, Leon Draganjac, Matej Radoš, Josip Blažun i Antonio Cerjak pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete su nastupali: Nino Andrić, Mateo Spudić, Leo Matešić, Matej Magdić, Ivan Kusanić, Roko Laskač, Antonio Bukovac, Andrija Štefanac, Anton Puškarić, Patrik Julian Stipančić i Antonyo Stavljenić. U nastavku priliku su dobili Adriano Qeta, David Kolić i Emilio Piškur pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Izjave: Viktor Markuš i Nino Andrić