PIONIRI 2 UVJERLJIVO PROTIV ILOVCA,KADETI 2 BEZ BORBE

Pioniri 2 su jučer odigrali utakmicu 4. kola 1. ŽNL NSKŽ u Ilovačkoj šumi protiv NK Ilovac i slavili s visokih 11:0. Tri pogotka postigao je Marko Brcković, po dva su postigli Mislav Petrić, Patrik Curman i Zoran Basara, dok su jednom mrežu tresli Ivan Raguž i Mihael Magdić. Kadeti 2 su trebali igrati svoju utakmicu protiv NK Korana ali igrači NK Korana nisu uspjeli izaći na teren s dovoljnim brojem igrača potrebnim za početak utakmice te je ista registrirana kao 3:0 za plavo bijele.

Za pionire nastupali su: Niko Karanović, Filip Bakić, Ivan Tuškan, Luka Cvitešić, Lovro Fanjak, Marko Brcković, Mihael Magdić, Mislav Petrić, Patrik Curman, Ivan Raguž, Matija Škrtić, Zoran Basara, Adrian Medved i Marin Cindrić pod vodstvom trenera Karla Borovca.