SENIORI SLAVILI U PRIJATELJSKOJ UTAKMICI

Seniori su jučer gostovali u Popovači i odigrali prijateljsku utakmicu protiv ŠNK Moslavac. Sisačko moslavački županijski ligaš nije mogao ozbiljnije konkurirati plavo bijelima pa je utakmica završila rezultatom 5:0. Pogotke su postizali Noz Kristaj, Vladimir Oršolić, Anthomy Blaž Grgić, Antonio Siljan i Luka Čakarić. Poslije utakmice je održana i zajednička večera te ugodno druženje te se Nogometni klub Karlovac 1919 i ovim putem zahvaljuje domaćinima na ovakvom gostoprimstvu.

Za seniore u ovoj utakmici prvo poluvrijeme nastupali su: Luka Bogović, Mihael Đopar, Vladimir Oršolić, Rafael Stepinac, Marko Čolić, Tin Zavalić, Tomas Dadić, Ivor Ribar, Marko Kelava, Ivan Miščin, Noz Kristaj, Antonio Siljan, Anthony Blaž Grgić i Lion Cahani.

Za seniore u ovoj utakmici u drugom poluvremenu nastupali su: Craig Andrew Szczuka, Vito Vratarić, Carlos Olmo Carvajal, Ante Knezović, Roko Prpić, Daniel Marinić, Daniel Mićunović, Marko Bibić, Gabrijel Stepinac, Ilija Bagarić i Luka Čakarić. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk.