JUNIORI NASTAVILI POBJEDNIČKI NIZ,KADETI REMIZIRALI

Juniori i kadeti su danas u 7. kolu 1. NL središte Zagreb gostovali u Sesvetama kod NK Sesvete. Juniori su nastavili svoj pobjednički niz uvjerljivom pobjedom 3:0. Pogotke su postizali Marko Kusanić u 55. minuti, Mihael Đopar u 65. minuti i Andro Miličević u 93. minuti utakmice. Kadeti su gubili pa preokrenuli rezultat pogotcima Antonia Bukovca u 43. i 49. minuti utakmice, da bi domaćini izjednačili za konačnih 2:2.

Za juniore su nastupali: Craig Andrew Szczuka, Antonio Cerjak, Mihael Šaflin, Alessandro Matić, Mihael Đopar, Marko Kusanić, Gabrijel Stepinac, Viktor Markuš, Mate Cindrić, Noz Kristaj i Ivan Miščin. U nastavku su priliku dobili Leon Draganjac, Matej Radoš, Patrik Dujmović, Josip Blažun i Andro Miličević pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete su nastupali: Nino Andrić, Mateo Spudić, Leo Matešić, Matej Magdić, Ivan Kusanić, Roko Laskač, Antonio Bukovac, Andrija Štefanac, Anton Puškarić, Patrik Julian Stipančić i Antonyo Stavljenić. U nastavku priliku su dobili Matija Car, Adriano Qeta, Ivan Bosiljevac, Antun Protulipac, Nino Dujan i Noel Tutić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.