POBJEDA I REMI PIONIRA,POBJEDA I PORAZ MLAĐIH PIONIRA

Pioniri i mlađi pioniri su u utakmicama 7. kola 2. NL središte Zagreb i ekipe gostovali u Kutini kod NK Rudar iz Moslavina. Pioniri su ostvarili novu pobjedu rezultatom 2:1. Pogotke su postizali David Vrbanić i Patrik Curman. Mlađi pioniri su uvjerljivo poraženi rezultatom 6:2. Pogotke su postigli Vito Milanković i Fran Plevel.

Pioniri 2 su odigrali utakmicu 5. kola 1. ŽNL NSKŽ protiv NK Zrinski Ozalj na domaćem terenu i remizirali rezultatom 2:2. Pogotke su postigli Patrik Curman i Luka Cvitešić. Mlađi pioniri 2 su utakmicu 5. kola 1. ŽNL NSKŽ protiv NK Zrinski Ozalj završili uvjerljivom pobjedom rezultatom 5:1. Pogotke su postigli Antonio Potlaček, Dominik Pavlaković, Niko Brkljačić, Fran Kuri i Dorijan Podvorec.

Za pionire nastupali su: Mihael Milčić, Leon Dražetić, Lovro Belavić, Jakov Ribar, Alan Antičić, Matija Vranić, Matej Škrtić, Crisstiano Matić, David Vrbanić, Borna Cindrić i Patrik Curman, U nastavku je priliku dobio Ivan Raguž pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire nastupali su: Luka Špehar, Jan Bjelivuk, Roko Marinković, Karlo Zvonarić, Luka Turković, Kian Grašić, Ivan Fumić, Tino Berša, Mateo Pečaver, Fran Plevel, Niko Brkljačić, Mauro Kosić, Karlo Vodanović, Dorijan Podvorec, Vito Milanković i Noa Jarnević pod vodstvom trenera Igora Geca.

Za pionire 2 nastupali su: Niko Karanović, Filip Bakić, Ivan Tuškan, Luka Cvitešić, Lovro Fanjak, Mihael Magdić, Mislav Petrić, Patrik Curman, Ivan Raguž, Matija Škrtić, Zoran Basara, Adrian Medved, David Šeketa i Marin Cindrić pod vodstvom trenera Karla Borovca.

Za mlađe pionire 2 nastupali su: Lukas Vucelić, Luka Hipš, Dorijan Podvorec, Roko Marinković, Niko Simić, Niko Brkljačić, Noa Jarnević, Luka Moškun, Filip Asoli Štanfar, Andrej Čović, Antonio Potlaček, Stjepan Plavetić, Grgur Vesić, Petar Bjelajac, Fran Kuri, Filip Šebrek, Duje Halar i Dominik Pavlaković pod vodstvom trenera Igora Geca.