POBJEDE LIMAČA 1 I 3, PORAZ LIMAČA 2

Limači su ovog vikenda odradili utakmice 5. kola ŽNL NSKŽ. Limači 1 su u 1. ŽNL NKSŽ gostovali u Dugoj Resi kod NK Duga Resa 1929 i pobijedili rezultatom 3:2. Dva pogotka postigao je Filip Lang, dok je jedan pogodak postigao Jeronim Hajsan.

Limači 2 su na svom travnjaku u 1. ŽNL NSKŽ ugostili NK Slunj i izgubili u golijadi rezultatom 4:3. U strijelce su se upisivali Maro Živčić, Filip Stubljar i Matej Spudić.

Limači 3 su u 2. ŽNL NSKŽ gostovali u Rečici kod NK Mladost Rečica i slavili s visokih 5:2. Dvostruki strijelac bio je Tomislav Bujević, dok su po jednom mrežu tresli Leon Dakić, Vito Pluščec i Josip Plavetić.

Za limače 1 nastupali su: Matko Škrtić, Marko Rodić, Teo Kosovac, Ivano Vuković, Filip Lang, Bruno Golubić, Jeronim Hajsan, Juraj Mađer, Matija Požgaj, Luka Mazarek, Max Klokočki, Ivan Ćavar, Luka Godić i Jakov Šlat pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Za limače 2 nastupali su: Tomislav Radić, Jakov Požega, Marin Vinski, Lovro Vojak, Vid Žgela, Matej Spudić, Karlo Perinac, Maro Živčić, Niko Čavlović, Ivan Šantić, Ozren Glodić, Filip Stubljar i Noa Bunoza pod vodstvom trenera Karla Johe.

Za limače 3 nastupali su: Arian Mioković, Vito Pluščec, Ante Kozina, Tomislav Bujević, Leon Dakić, Fran Radočaj, Toni Vuglešić, Ante Velić, Niko Kolar, Franko Janković, Leon Trgovčić, Natanael Kovačić, Jan Vučetić i Josip Plavetić pod vodstvom trenera Nenada Đurića.