POBJEDE LIMAČA,POBJEDA I PORAZ KARLIĆA

Limači 1 su odigrali utakmicu 6. kola 1. ŽNL NSKŽ na domaćem terenu protiv ŠN Ogulin i slavili rezultatom 4:0. Hat trick za plavo bijele postigao je Bruno Golubić, dok se u strijelce još upisao i Teo Kosovac.

U ovoj utakmici za limače 1 nastupali su: Matko Škrtić, Teo Kosovac, Juraj Mađer, Ivano Vuković, Damjan Grgeljac, Filip Lang, Bruno Golubić, Jeronim Hajsan, Marko Rodić, Lukas Lišnjić, Ivan Ćavar, Luka Mazarek, Luka Godić, Jakov Šlat i Mata Fanjak pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Limači 3 su u 6. kolu 2. ŽNL NSKŽ ugostili ŠN Ogulin 2 i u uzbudljivoj utakmici slavili rezultatom 4:3. Dvostruki strijelac bio je Leon Dakić, dok su po jednom mrežu tresli Franko Janković i Toni Vuglešić.

Za limače 3 nastupali su: Arian Mioković, Vito Pluščec, Tomislav Bujević, Leon Dakić, Fran Radočaj, Toni Vuglešić, Ante Velić, Niko Kolar, Franko Janković, Leon Trgovčić, Natanael Kovačić, Jan Vučetić, Luka Raguž i Ivan Cindrić pod vodstvom trenera Nenada Đurića.

Karlići 1 su danas protiv NK Ilovac 2 uvjerljivo slavili u utakmici 6. kola 1. ŽNL NSKŽ rezultatom 7:0. Pogotke su postizali Niko Čavlović, Luka Raguž, Jakov Jakić, Zvonko Bezjak, Lovro Jančić, Ivano Vuletić i Lovro Furjanić.

Za karliće 1 nastupali su: Martin Kosić, Leon Pešić, Patrik Dujmović, Luka Maršić, Zvonko Bezjak, Jakov Jakić, Luka Raguž, Lovro Furjanić, Niko Čavlović, Ivano Vuletić, Jan Bijelić Križanić, Vito Katušić, Lovro Jančić i Nikola Mlinarević pod vodstvom trenera Karla Johe

Karlići 2 su također gostovali u Ilovačkoj šumi kod NK Ilovac 1 u utakmici 8. kola 1. ŽNL NSKŽ te upisali poraz rezultatom 5:1. Pogodak za plavo bijele postigao je Luka Živković.

Za karliće 2 nastupali su: Vid Lišnjić, Luka Živković, Teo Klobučar, Matej Degač, Tin Lišnjić, Ivan Drvodelić, Ivan Đurić, Darian Šemović, Borna Plavetić, Mateo Majstorović i Niko Kapušin pod vodstvom trenera Željka Stepića.