POBJEDE PIONIRA U SREDIŠTU, REMI I PORAZ U ŽUPANIJI

Pioniri i mlađi pioniri su u utakmicama 8. kola 2. NL središte Zagreb ugostili na domaćem terenu NK Ponikve iz Zagreba. Pioniri su ostvarili novu pobjedu rezultatom 2:0. Pogotke su postizali David Vrbanić i Borna Cindrić. Mlađi pioniri su uvjerljivo slavili rezultatom 7:2. Hat trick su postigli Mateo Pečaver i Ivan Fumić, a u strijelce se upisao i Niko Brkljačić.

Pioniri 2 su odigrali utakmicu 6. kola 1. ŽNL NSKŽ protiv ŠN Ogulin u Ogulinu i upisali prvi minimalni poraz rezultatom 1:0. Mlađi pioniri 2 su utakmicu 6. kola 1. ŽNL NSKŽ protiv NK Ogulin završili neodlučenim rezultatom bez pogodaka.

Za pionire nastupali su: Mihael Milčić, Leon Dražetić, Lovro Belavić, Jakov Ribar, Alan Antičić, Matija Vranić, Matej Škrtić, Crisstiano Matić, David Vrbanić, Borna Cindrić i Patrik Curman, U nastavku su priliku dobili Ivan Raguž, Marko Car, Ivano Karapandža i Marko Delač Smrzlić pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire nastupali su: Luka Špehar, Jan Bjelivuk, Roko Marinković, Karlo Zvonarić, Luka Turković, Kian Grašić, Ivan Fumić, Tino Berša, Mateo Pečaver, Fran Plevel, Niko Brkljačić, Mauro Kosić, Karlo Vodanović, Dorijan Podvorec, Vito Milanković i Dominik Pavlaković pod vodstvom trenera Igora Geca.

Za pionire 2 nastupali su: Niko Karanović, Filip Bakić, Ivan Tuškan, Luka Cvitešić, Lovro Fanjak, Mihael Magdić, Mislav Petrić, Patrik Curman, Ivan Raguž, Matija Škrtić, Matej Škrtić, Zoran Basara, Adrian Medved, Marko Delač Smrzlić, Dominik Dudas, David Šeketa i Marin Cindrić pod vodstvom trenera Karla Borovca.

Za mlađe pionire 2 nastupali su: Lukas Vucelić, Luka Hipš, Dorijan Podvorec, Roko Marinković, Niko Simić, Niko Brkljačić, Luka Moškun, Filip Asoli Štanfar, Andrej Čović, Antonio Potlaček, Grgur Vesić, Petar Bjelajac, August Šantić, Ivor Ružić, Duje Halar i Jan Samardžija pod vodstvom trenera Igora Geca

Izjava Vito Milanković mlađi pioniri 1
Izjava Patrik Curman pioniri 1