PRVA POBJEDA KADETA, JUNIORI UVJERLJIVI, KADETI 2 NASTAVILI POBJEDNIČKI NIZ

Juniori i kadeti su danas u 8. kolu 1. NL središte Zagreb ugostili na pomoćnom terenu stadiona Branko Čavlović – Čavlek ekipe NK HAŠK. Juniori su nastavili svoj pobjednički niz uvjerljivom pobjedom 4:0. Dva puta mrežu je tresao Viktor Markuš, a po jednom Mate Cindrić i Ivor Ribar. Kadeti su došli do svoje prve pobjede u ovom prvenstvu i to uvjerljivim rezultatom 3:0. Dvostruki strijelac bio je Antonyo Stavljenić, dok je Anton Puškarić postigao jedan pogodak. 2:2.

Kadeti 2 su u utakmici 6. kola 1. ŽNL NSKŽ gostovali u Dugoj Resi i pobijedili istoimenog domaćina NK Duga Resa 1929 rezultatom 2:0. Strijelci za plavo bijele bili su Noel Tutić i Ivan Bosiljevac.

Za juniore su nastupali: Craig Andrew Szczuka, Antonio Cerjak, Alessandro Matić, Rafael Stepinac, Marko Kusanić, Gabrijel Stepinac, Viktor Markuš, Mate Cindrić, Ivor Ribar, Matej Radoš i Ivan Miščin. U nastavku su priliku dobili Leon Draganjac, Dorian Likarević, Dino Dujam, Patrik Dujmović, Josip Blažun i Andro Miličević pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete su nastupali: Nino Andrić, Mateo Spudić, Matej Magdić, Ivan Kusanić, Antun Protulipac, Roko Laskač, Andrija Štefanac, Anton Puškarić, Patrik Julian Stipančić, Emilio Piškur i Antonyo Stavljenić. U nastavku priliku su dobili Matija Car, Gabrijel Štefanac, Adriano Qeta, Leo Matešić, Nino Dujan, David Kolić i Ivano Lesić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za kadete 2 nastupali su: Matija Car, Gabrijel Štefanac, Matej Magdić, Antun Protulipac, Ivan Bosiljevac, Ivano Lesić, Adriano Qeta, Emil Šeketa, Matej Ferderbar, Noel Tutić, Antonio Bukovac, Nino Dujan, David Kolić, Tino Lapov, Emilio Piškur, Tibor Planinac i Borna Despot pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Izjava Matej Magdić
Izjava Patrik Dujmović