POBJEDE LIMAČA 1,PIONIRA 2 I MLAĐIH PIONIRA 2

Limači 1 su odigrali zaostalu utakmicu 4. kola 1. ŽNL NSKŽ na domaćem terenu protiv NK Zrinski Ozalj i slavili uvjerljivim rezultatom 12:0. Četiri pogotka postigao je Filip Lang, Hat trick za plavo bijele postigao je Teo Kosovac, a u strijelce su se još upisivali Bruno Golubić, Ivano Vuković, Mata Fanjak, Jeronim Hajsan, dok je jedan pogodak bio autogol gostujućeg igrača.

Za limače 1 nastupali su: Matko Škrtić, Teo Kosovac, Juraj Mađer, Ivano Vuković, Damjan Grgeljac, Filip Lang, Bruno Golubić, Jeronim Hajsan, Matija Požgaj, Marko Rodić, Lukas Lišnjić, Ivan Ćavar, Luka Godić, Jakov Šlat i Mata Fanjak pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Pioniri 2 i mlađi pioniri 2 jučer su odigrali zaostale utakmice 3. kola 1. ŽNL NSKŽ protiv NK Slunj na domaćem travnjaku. Pioniri su u dugo neviđenoj utakmici poveli 3:0, da bi gosti preokrenuli na 4:3, a onda plavo bijeli kreirali još jedan preokret u posljednjim minutama za konačan rezultat i pobjedu 5:4. Dvostruki strijelac bio je Ivan Raguž, a pogotke su još postizali Zoran Basara, Mihael Magdić i Lovro Fanjak. Mlađi pioniri 2 su slavili rezultatom 2:1. Pogotke su postigli Niko Brkljačić i Petar Bjelajac.

Za pionire 2 nastupali su: Dominik Dudas, Filip Bakić, Ivan Tuškan, Luka Cvitešić, Lovro Fanjak, Mihael Magdić, Patrik Curman, Ivan Raguž, Matija Škrtić, Zoran Basara, Adrian Medved, David Šeketa i Marin Cindrić pod vodstvom trenera Karla Borovca.

Za mlađe pionire 2 nastupali su: Lukas Vucelić, Dorijan Podvorec, Roko Marinković, Niko Simić, Niko Brkljačić, Luka Moškun, Filip Asoli Štanfar, Andrej Čović, Antonio Potlaček, Fran Kuri, Petar Bjelajac, August Šantić, Ivor Ružić, Duje Halar, Noa Jarnević, Dino Mikan i Vito Lucijanić pod vodstvom trenera Igora Geca.