POBJEDE LIMAČA I KARLIĆA 2

Limači 1 i limači 2 su odigrali međusobnu utakmicu 7. kola 1. ŽNL NSKŽ u kojoj su stariji limači 1 slavili rezultatom 3:1. Dva pogotka za limače 1 postigao je Jeronim Hajsan dok je treći pogodak postigao Bruno Golubić. Za limače 2 u strijelce se upisao Filip Stubljar.

Limači 2 su odigrali i drugu utakmicu ovaj vikend i to onu zaostalu utakmicu 6. kola 1. ŽNL NSKŽ u Mostanju protiv NK Mostanje i pobijedili uvjerljivim rezultatom 4:0. Dvostruki strijelac bio je Maro Živčić, a pogotke su još postigli Filip Stubljar i Niko Čavlović.

Za limače 1 nastupali su: Matko Škrtić, Teo Kosovac, Juraj Mađer, Ivano Vuković, Damjan Grgeljac, Filip Lang, Bruno Golubić, Jeronim Hajsan, Marko Rodić, Lukas Lišnjić, Max Klokočki, Ivan Ćavar, Luka Mazarek, Luka Godić, Jakov Šlat, Matija Požgaj i Mata Fanjak pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Za limače 2 u obje utakmice nastupali su: Tomislav Radić, Marin Vinski, Niko Čavlović, Lovor Vojak, Karlo Perinac, Vilim Pavlić, Ozren Glodić, Maro Živčić, Filip Stubljar, Jakov Požega, Noa Bunoza i Matej Spudić pod vodstvom trenera Karla Johe.

Limači 3 su u 7. kolu 2. ŽNL NSKŽ gostovali u Rakovici kod Eugen Kvaternik i ostvarili rekordnu pobjedu rezultatom 21:0. Šest puta se u strijelce upisivao Ivan Cindrić, četiri puta Tomislav Bujević, tri puta Leon Dakić, po dva put Vito Plušćec, Luka Raguž i Leon Trgovčić, dok su po jedan pogodak postigli Toni Vuglešić i Jan Vučetić.

Za limače 3 nastupali su: Arian Mioković, Vito Pluščec, Tomislav Bujević, Leon Dakić, Toni Vuglešić, Ante Velić, Niko Kolar, Leon Trgovčić, Jan Vučetić, Ante Kozina, Luka Raguž i Ivan Cindrić pod vodstvom trenera Nenada Đurića.

Karlići 2 su u utakmici 7. kola 1. ŽNL NSKŽ ugostili NK Duga Resa 1929 i slavili preokretom rezultatom 2:1. Oba pogotka za plavo bijele postigao je Tin Lišnjić.

Za karliće 2 nastupali su: Vid Lišnjić, Luka Živković, Teo Klobučar, Matej Degač, Tin Lišnjić, Ivan Drvodelić, Ivan Đurić, Darian Šemović, Borna Plavetić, Mateo Majstorović, Lenon Kukić i Niko Kapušin pod vodstvom trenera Željka Stepića.

Izjava Bruno Golubić i Filip Stubljar