POBJEDE PIONIRA U ŽUPANIJI, REMI I PORAZ U SREDIŠTU

Pioniri i mlađi pioniri su u utakmicama 9. kola 2. NL središte Zagreb gostovali u Buzinu kod NK Mladost Buzin. Pioniri su poraženi rezultatom 2:0, dok su mlađi pioniri remizirali bez pogodaka.

Pioniri 2 i mlađi pioniri 2 su odigrali utakmice 7. kola 1. ŽNL NSKŽ protiv NK Dobra Sveti Petra na domaćem terenu. Pioniri 2 su pogotcima Ivana Kuria, Ivana Raguža i Marka Cara slavili rezultatom 3:0. Mlađi pioniri 2 su pobijedili rezultatom 4:2. Dva pogotka postigao je Fran Kuri, a po jednom su mrežu tresli Petar Bjelajac i Andrej Čović.

Za pionire nastupali su: Mihael Milčić, Antun Protulipac, Lovro Belavić, Jakov Ribar, Alan Antičić, Matija Vranić, Matej Škrtić, David Vrbanić, Antonio Bukovac, Matej Magdić i Patrik Curman, U nastavku su priliku dobili Leon Dražetić, Luka Vitas i Ivano Karapandža pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire nastupali su: Luka Špehar, Jan Bjelivuk, Roko Marinković, Karlo Zvonarić, Luka Turković, Kian Grašić, Tino Berša, Fran Plevel, Niko Brkljačić, Mauro Kosić, Karlo Vodanović, Dorijan Podvorec, Noa Jarnević, Luka Filipčić, Vito Milanković, Antonio Potlaček i Dominik Pavlaković pod vodstvom trenera Igora Geca.

Za pionire 2 nastupali su: Niko Karanović, Filip Bakić, Luka Cvitešić, Lovro Fanjak, Mihael Magdić, Ivan Raguž, Matija Škrtić, Zoran Basara, Adrian Medved, Marko Delač Smrzlić, Dominik Dudas, Jan Latković, Leon Hodak, Marko Car, Ivan Kuri, David Šeketa i Marin Cindrić pod vodstvom trenera Karla Borovca.

Za mlađe pionire 2 nastupali su: Jakov Lukinić, Luka Hipš, Niko Simić, Luka Moškun, Filip Asoli Štanfar, Andrej Čović, Petar Bjelajac, August Šantić, Ivor Ružić, Duje Halar, Filip Šebrek, Mihael Trgovčić, Fran Kuri, Leon Filipčić, Marino Sekulić, Vito Lucijanić, Dino Mikan i Jan Samardžija pod vodstvom trenera Igora Geca.