SENIORI PROŠLI U ČETVRTFINALE ŽUPANIJSKOG KUPA

Seniori su danas u osmini finala županijskog nogometnog kupa gostovali u Zvečaju kod NK Mrežnica i slavili s visokih 12:1. Hat trick je postigao Lion Cahani, po dva pogotka postigli su Marko Bibić i Ivan Miščin, dok su jednom mrežu domaćina pogađali Daniel Mićunović, Noz Kristaj, Ivan Mamić, Mihael Đopar i Gabrijel Stepinac.

U ovoj utakmici nastupali su: Luka Bogović, Mihael Đopar, Rafael Stepinac, Vito Vratarić, Marko Čolić, Tomas Dadić, Antonio Siljan, Daniel Mićunović, Marko Bibić, Lion Cahani i Noz Kristaj. U nastavku su priliku dobili Daniel Marinić, Ivan Mamić, Marko Kelava, Gabrijel Stepinac i Ivan Miščin. Momčad je vodio trener Igor Pamić.

Sljedeća utakmica plavo bijelih je u subotu 23.10.2021. kada na “Čavlek” u 12. kolu 3. HNL središte stiže NK Lučko.