POBJEDE KADETA

Kadeti 1 su danas na pomoćnom terenu stadiona Branko Čavlović – Čavlek odigrali odgođenu utakmicu 2. kola 1. NL središte Zagreb protiv NK Hrvatski Dragovoljac i pobijedili rezultatom 2:1. Poveli su gosti u 2. minuti ali su plavo bijeli izjednačili preko Antona Puškarića, da bi u nastavku gosti postigli autogol za konačan rezultat.

Kadeti 2 su jučer u utakmici 7. kola 1. ŽNL NSKŽ ugostili NK Vojnić 95″ i slavili uvjerljivim rezultatom 6:1. Tri puta se u strijelce upisivao Noel Tutić, dva puta Emilio Piškur i jednom Nino Dujan.

Za kadete 1 nastupali su: Matija Car, Ivan Kusanić, Mateo Spudić, Matej Magdić, Antun Protulipac, Roko Laskač, Antonio Bukovac, Andrija Štefanac, Anton Puškarić, Patrik Julian Stipančić i Antonyo Stavljenić. U nastavku su priliku dobili Leo Matešić, Emilio Piškur i Noel Tutić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za kadete 2 nastupali su: Matija Car, Gabrijel Štefanac, Ivan Bosiljevac, Leo Matešić, Ivano Lesić, Fran Vukelja, Emilio Piškur, Tibor Planinac, Noel Tutić, Nino Dujan, Emil Šeketa, Borna Despot, David Kolić, Neo Jaković i Tino Lapov pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.