SENIORI REMIZIRALI PROTIV LUČKOG

Seniori su u utakmici 12. kola 3. HNL središte ugostili NK Lučko i upisali drugi zaredom domaći remi rezultatom 1:1. Pogodak za plavo bijele postigao je Roko Prpić u 90. minuti, da bi gosti do boda došli u 97. minuti utakmice.

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Luka Bogović, Ivor Ribar, Vladimir Oršolić, Ante Knezović, Vito Vratarić, Daniel Marinić, Zvonko Pamić, Tin Zavalić, Luka Čakarić, Lion Cahani i Ilija Bagarić. Priliku su još dobili Noz Kristaj, Ivan Mamić, Carlos Olmo Carvajal, Daniel Mićunović i Roko Prpić. Momčad je vodio trener Igor Pamić.

Sljedeća utakmica seniora je u srijedu 27.10. kada će plavo bijeli odigrati odgođenu utakmicu 6. kola na domaćem terenu protiv NK Vrapče, utakmica je na rasporedu u 17:00 sati.