JUNIORI I KADETI PORAŽENI OD DINAMA

Juniori i kadeti su u 10. kolu 1. NL središte Zagreb ugostili ekipe GNK Dinamo Zagreb. Juniori su uvjerljivo poraženi u rezultatom 5:1. Pogodak za plavo bijele postigao je Marko Kusanić. Kadeti su odigrali jako dobru utakmicu i poveli iz kaznenog udarca pogotkom Roka Laskača da bi gosti preokretom u sudačkoj nadoknadi pobijedili rezultatom 2:1.

Za juniore su nastupali: Nino Andrić, Rafael Stepinac, Mihael Šaflin, Mihael Đopar, Marko Kusanić, Viktor Markuš, Mate Cindrić, Patrik Dujmović, Antonio Cerjak, Matej Radoš i Ivan Miščin. U nastavku su priliku dobili Leon Draganjac, Dorian Likarević, Dino Dujam i Andro Miličević pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete su nastupali: Matija Car, Mateo Spudić, Matej Magdić, Ivan Kusanić, Antun Protulipac, Roko Laskač, Andrija Štefanac, Anton Puškarić, Patrik Julian Stipančić, Antonio Bukovac i Antonyo Stavljenić. U nastavku priliku su dobili Emilio Piškur, Leo Matešić i Noel Tutić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.