POBJEDA LIMAČA 1, PORAZ LIMAČA 2

Limači 1 su odigrali utakmicu 8. kola 1. ŽNL NSKŽ u kojoj su ugostili NK Slunj i slavili uvjerljivim rezultatom 6:0. Dva pogotka postigao je Ivano Vuković, dok su se u strijelce još upisivali Bruno Golubić, Teo Kosovac, Andrej Čović, i Filip Lang. Limači 2 su gostovali u Ilovačkoj šumi kod NK Ilovac 1 i vodili 2:0 golovima Ozrena Glodića i Mare Živčića, da bi na kraju ipak bili poraženi rezultatom 3:2.

Za limače 1 nastupali su: Matko Škrtić, Andrej Čović, Teo Kosovac, Juraj Mađer, Ivano Vuković, Damjan Grgeljac, Filip Lang, Bruno Golubić, Jeronim Hajsan, Marko Rodić, Lukas Lišnjić, Max Klokočki i Luka Godić pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Za limače 2 nastupali su: Tomislav Radić, Marin Vinski, Niko Čavlović, Lovor Vojak, Vid Žgela, Ivan Šantić, Karlo Perinac, Vilim Pavlić, Ozren Glodić, Maro Živčić, Filip Stubljar, Jakov Požega i Noa Bunoza pod vodstvom trenera Karla Johe.