POBJEDA PIONIRA, REMI I POBJEDA MLAĐIH PIONIRA

Pioniri i mlađi pioniri su u utakmicama 10. kola 2. NL središte Zagreb ugostili NK Bistra. Pioniri su slavili rezultatom 3:0. Pogotke su postizali Borna Cindrić, Matija Vranić i David Vrbanić. Mlađi pioniri su remizirali rezultatom 1:1. Pogodak za mlađe pionire postigao je Niko Brkljačić.

Mlađi pioniri 2 su igrali utakmicu 8. kola 1. ŽNL NSKŽ u Draganiću protiv NK Draganić i slavili s visokih 7:0. Dva pogotka postigli su Niko Brkljačić i Petar Bjelajac, a po jednom su mrežu tresli Dorijan Podvorec, Roko Marinković i Antonio Potlaček. Utakmica pionira 2 odgođena je zbog samoizolacije domaćina.

Za pionire nastupali su: Mihael Milčić, Leon Dražetić, Lovro Belavić, Jakov Ribar, Alan Antičić, Matija Vranić, Matej Škrtić, David Vrbanić, Borna Cindrić, Adriano Qeta i Patrik Curman, U nastavku su priliku dobili Luka Vitas, Marko Car, Ivan Kuri, Mihael Magdić, Emil Šeketa i Ivano Karapandža pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire nastupali su: Luka Špehar, Jan Bjelivuk, Roko Marinković, Luka Turković, Tino Berša, Fran Plevel, Niko Brkljačić, Mauro Kosić, Vito Cindrić, Ivan Fumić, Noa Jarnević, Luka Filipčić, Antonio Potlaček, Petar Bjelajac i Niko Simić pod vodstvom trenera Igora Geca.

Za mlađe pionire 2 nastupali su: Lukas Vucelić, Luka Hipš, Niko Simić, Filip Asoli Štanfar, Petar Bjelajac, August Šantić, Ivor Ružić, Duje Halar, Filip Šebrek, Fran Kuri, Vito Lucijanić, Dorijan Podvorec, Niko Brkljačić, Roko Marinković, Antonio Potlaček, Noa Jarnević i Jan Samardžija pod vodstvom trenera Igora Geca.

Izjava Jan Bjelivuk
Izjava Mihael Magdić