POBJEDA MLAĐIH PIONIRA 2 I LIMAČA 1, PORAZ LIMAČA 3

Mlađi pioniri 2 su odigrali utakmicu 9. kola 1. ŽNL NSKŽ protiv NK Duga Resa 1929 na domaćem terenu i uzanimljivoj utakmici slavili rezultatom 2:0. Pogotke su postigli Andrej Čović i Niko Brkljačić.

Za mlađe pionire 2 nastupali su: Lukas Vucelić, Grgur Vesić, Niko Simić, Luka Moškun, Filip Asoli Štanfar, Andrej Čović, Petar Bjelajac, August Šantić, Duje Halar, Filip Šebrek, Antonio Potlaček, Vito Cindrić, Fran Plevel, Roko Marinković, Noa Jarnević, Niko Brkljačić i Jan Samardžija pod vodstvom trenera Igora Geca.

Limači 1 su odigrali utakmicu 9. kola 1. ŽNL NSKŽ u kojoj su gostovali kod NK Mostanje i slavili uvjerljivim rezultatom 10:0. Četiri pogotka postigao je Bruno Golubić, dok su se po tri puta u strijelce upisivali Filip Lang i Andrej Čović.

Za limače 1 nastupali su: Matko Škrtić, Andrej Čović, Teo Kosovac, Juraj Mađer, Ivano Vuković, Damjan Grgeljac, Filip Lang, Bruno Golubić, Jeronim Hajsan, Marko Rodić, Lukas Lišnjić, Luka Mazarek, Tin Tuškan i Luka Godić pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Limači 3 su u 9. kolu 2. ŽNL NSKŽ gostovali u Draganiću kod NK Draganić i upisali prvi prvenstveni poraz rezultatom 3:2. Pogotke su postigli Tomislav Bujević i Leon Dakić.

Za limače 3 nastupali su: Arian Mioković, Vito Pluščec, Tomislav Bujević, Leon Dakić, Toni Vuglešić, Ante Velić, Leon Trgovčić, Ante Kozina, Franko Janković, Luka Raguž, Josip Plavetić, Natanel Kovačić, i Ivan Cindrić pod vodstvom trenera Nenada Đurića.

Izjava Filip Lang