POBJEDE LIMAČA I KARLIĆA 1

Limači 1 su jučer unaprijed odigrali utakmicu 10. kola 1. ŽNL NSKŽ u kojoj su gostovali u Svetom Petru kod NK Dobra i slavili rezultatom 3:0. Dva pogotka postigao je Andrej Čović i jednoga Bruno Golubić.

Za limače 1 nastupali su: Matko Škrtić, Andrej Čović, Teo Kosovac, Juraj Mađer, Ivano Vuković, Damjan Grgeljac, Filip Lang, Bruno Golubić, Jeronim Hajsan, Marko Rodić, Max Klokočki, Ivan Ćavar, Lukas Lišnjić, Matija Požgaj Luka Mazarek, Jakov Šlat i Luka Godić pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Karlići 1 su jučer u odgođenoj utakmici 3. kola 1. ŽNL NSKŽ na domaćem terenu slavili protiv NK Zrinski Ozalj uvjerljivim rezultatom 5:1. U strijelce su se upisivali Jakov Jakić tri puta, te Luka Raguž i Zvonko Brezjak po jednom.

Za karliće 1 nastupali su: Luka Maršić, Leon Pešić, Patrik Dujmović, Ivano Vuletić, Zvonko Bezjak, Jakov Jakić, Luka Raguž, Lovro Furjanić, Jan Križanić Bijelić i Vito Katušić pod vodstvom trenera Karla Johe.