POBJEDE LIMAČA 2 I 3

Limači 2 i 3 su danas odigrali svoje domaće utakmice 10. kola ŽNL NSKŽ. Limači 2 su slavili protiv NK Zrinski Ozalj rezultatom 2:0. Oba pogotka postigao je Ozren Glodić. Limači 3 suugostili NK Barilović i pobijedili rezultatom 4:0. Dvostruki strijalc bio je Toni Vuglešić dok su po jedan pogodak postigli Leon Dakić i Tomislav Bujević.

Za limače 2 nastupali su: Tomislav Radić, Jakov Požega, Lovro Vojak, Karlo Perinac, Maro Živčić, Ivan Šantić, Ozren Glodić, Filip Stubljar, Vilim Pavlić i Noa Bunoza pod vodstvom trenera Karla Johe.

Za limače 3 nastupali su: Arian Mioković, Vito Pluščec, Ante Kozina, Tomislav Bujević, Leon Dakić, Toni Vuglešić, Ante Velić, Franko Janković, Leon Trgovčić, Luka Raguž, Ivan Cindrić i Josip Plavetić pod vodstvom trenera na zamjeni Karla Johe.

Izjava Ivan Šantić
Izjava Franko Janković