POBJEDE PIONIRA U IVANIĆU

Pioniri i mlađi pioniri su u utakmicama 12. kola 2. NL središte Zagreb gostovali u Ivanić Gradu kod NK Naftaš Ivanić i osvojili svih šest bodova. Pioniri su slavili rezultatom 4:0. Pogotke su postizali David Kolić, Fran Vukelja i David Vrbanić, te jedan autogol domaćina. Mlađi pioniri su svoje bodove osvojili pobjedom rezultatom 3:1. Pogotke za mlađe pionire postigli su Ivan Fumić, Tino Berša i Vito Milanković.

Za pionire nastupali su: Matija Car, Leon Dražetić, Lovro Belavić, Jakov Ribar, Alan Antičić, Fran Vukelja, Matej Škrtić, David Vrbanić, Borna Cindrić, David Kolić i Patrik Curman, U nastavku su priliku dobili Mihael Milčić, Luka Vitas, Marko Car, Crisstiano Matić, Ivan Raguž i Ivan Tuškan pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire nastupali su: Luka Špehar, Jan Bjelivuk, Roko Marinković, Luka Turković, Tino Berša, Fran Plevel, Niko Brkljačić, Mauro Kosić, Vito Cindrić, Ivan Fumić, Noa Jarnević, Karlo Zvonarić, Dorijan Podvorec, Mateo Pečaver, Karlo Vodanović, Kian Grašić i Vito Milanković pod vodstvom trenera Igora Geca.