SLAVLJE JUNIORA, DVIJE POBJEDE KADETA

Juniori i kadeti su u 12. kolu 1. NL središte Zagreb ugostili na svom travnjaku ekipe NK Lučko. Juniori su slavili s uvjerljivim rezultatom 4:0. Mrežu gostiju tresli su Gabrijel Stepinac, Marko Kusanić, Mate Cindrić i Ivan Miščin. Kadeti su u tvrdoj utakmici slavili s minimalnih 1:0, a jediniu pogodak na utakmici postigao je Anton Puškarić.

Kadeti 2 su u 10. kolu 1. ŽNL NSKŽ gostovali u Rečici kod NK Mladost Rečica i nastavili pobjednički niz visokim rezultatom 8:0. Tri puta se u strijelce upisao Vilim Lovrinović, po jednom Noel Tutić, Tibor Planinac, Nino Dujan i Antonio Bukovac, dok je jedan pogodak bio autogol domaćina.

Za juniore su nastupali: Nino Andrić, Rafael Stepinac, Antonio Cerjak, Marko Kusanić, Viktor Markuš, Mate Cindrić, Leon Draganjac, Andro Miličević, Dorian Likarević, Gabrijel Stepinac i Ivan Miščin. U nastavku su priliku dobili Matej Radoš, Patrik Dujmović i Karlo Pudina pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete su nastupali: Matija Car, Mateo Spudić, Matej Magdić, Ivan Kusanić, Antun Protulipac, Roko Laskač, Andrija Štefanac, Anton Puškarić, Patrik Julian Stipančić, Antonio Bukovac i Antonyo Stavljenić. U nastavku priliku su dobili Leo Matešić, Tibor Planinac, Nino Dujan, Noel Tutić i Ivan Gabrijel Štefanac pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za kadete 2 su nastupali: Nino Andrić, Tino Lapov, Neo Jaković, Tibor Planinac, Noel Tutić, Vilim Lovrinović, Emil Šeketa, Gabrijel Štefanac, Adriano Qeta, Borna Despot, Nino Dujan, Antonio Bukovac i Matej Magdić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.