POBJEDA KARLIĆA 1, PORAZ LIMAČA 1

Limači 1 su u utakmicu 11. kola 1. ŽNL NSKŽ igrali u Ilovačkoj šumi protiv NK Ilovac 1 i upisali prvi poraz u prvenstvu rezultatom 2:1. Poveli su plavo bijeli preko Filipa Langa ali su domaćini uspjeli preokrenuti rezultat. Karlići 1 su jučer na svom travnjaku ugostili ekipu NK Slunj i slavili s visokim rezultatom 7:0. Tri pogotka postigao je Lovro Furjanić, dva pogotka Vito Katušić i po jedan pogodak Luka Raguž i Zvonko Bezjak.

Za limače 1 nastupali su: Matko Škrtić, Andrej Čović, Teo Kosovac, Juraj Mađer, Filip Lang, Bruno Golubić, Jeronim Hajsan, Matija Požgaj, Lukas Lišnjić, Marko Rodić, Max Klokočki, Ivan Ćavar, Mata Fanjak, Luka Mazarek, Luka Godić, Tin Tuškan i Jakov Šlat pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Za karlića 1 nastupali su: Martin Kosić, Leon Pešić, Patrik Dujmović, Ivano Vuletić, Vito Katušić, Zvonko Bezjka, Luka Raguž, Lovro Furjanić, Niko Čavlović, Nikola Mlinarević, Lovro Jančić i Jan Križanić Bijelić pod vodstvom trenera Željka Stepića.

Izjava Lovro Furjanić