POBJEDE PIONIRA U SREDIŠTU, POBJEDA I PORAZ PIONIRA 2

Pioniri i mlađi pioniri su u utakmicama 13. kola 2. NL središte Zagreb gostovali u Zagrebu na Oboju kod NK Maksimir i pobijedili u obje utakmice. Pioniri su slavili rezultatom 2:0, a pogotke su postizali Patrik Curman i David Vrbanić, dok su mlađi pioniri bili bolji od domaćina rezultatom 4:1 uz hat-trick Matea Pečavera i jedan autogol domaćina.

Pioniri 2 su bili vrlo aktivni proteklih dana pa su odigrali čak dvije utakmice. U prvoj odgođenoj utakmici 8. kola 1. ŽNL NSKŽ u Draganiću protiv NK Draganić poraženi su sa minimalnih 1:0. U drugoj utakmici 11. kola 1. ŽNL NSKŽ na domaćem terenu slavili su protiv NK Mostanje rezultatom 2:0. Pogotke su postigli Patrik Curman i Mislav Petrić.

Za pionire nastupali su: Matija Car, Gabrijel Štefanac, Lovro Belavić, Jakov Ribar, Alan Antičić, Matija Vranić, Matej Škrtić, David Vrbanić, Antonio Bukovac, Borna Cindrić i Patrik Curman, U nastavku su priliku dobili Marko Car, Crisstiano Matić, Ivan Raguž i Mihael Kolić pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire nastupali su: Luka Špehar, Jan Bjelivuk, Karlo Zvonarić, Luka Turković, Kian Grašić, Tino Berša, Fran Plevel, Mateo Pečaver, Niko Brkljačić, Mauro Kosić, Karlo Vodanović, Dorijan Podvorec, Noa Jarnević, Luka Filipčić, Vito Milanković i Ivan Fumić pod vodstvom trenera Igora Geca.

Za pionire 2 u ovim utakmicama nastupali su: Niko Karanović, David Šeketa, Luka Cvitešić, Lovro Fanjak, Ivan Raguž, Matija Škrtić, Zoran Basara, Mislav Petrić, Patrik Curman, Adrian Medved, Jan Latković, Leon Hodak, Marko Car i Marin Cindrić pod vodstvom trenera Karla Borovca.