JUNIORI I PIONIRI PORAŽENI U KUPU

Juniori i pioniri jučer su odigrali svoje kup utakmice, te porazima završili svoj put u kupu za ovu sezonu. Juniori su na domaćem terenu ugostili NK Rudeš, a gosti su slavili rezultatom 2:1. Pogodak je postigao Ivan Miščin. Pioniri su išli na teško gostovanje u Maksimir kod GNK Dinamo i upisali visoki poraz rezultatom 16:0.

Za juniore nastupali su: Nino Andrić, Mihael Đopar, Ivan Miščin, Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Marko Kusanić, Mate Cindrić, Gabrijel Stepinac, Ivor Ribar, Viktor Markuš i Andro Miličević. U nastavku priliku su dobili još Matej Radoš, Patrik Dujmović, Antonio Cerjak i Josip Blažun pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za pionire nastupali su: Mihael Milčić, Leon Dražetić, Lovro Belavić, Jakov Ribar, Alan Antičić, Matija Vranić, Matej Škrtić, Crisstiano Matić, David Vrbanić, Borna Cindrić i Patrik Curman. Priliku su još dobili Luka Vitas, Ivano Karapandža, Ivan Raguž, Mihael Kolić, Marko Car, Marko Delač Smrzlić i Jan Latković pod vodstvom trenera Gorana Božića.