POBJEDE PIONIRA U SREDIŠTU

Pioniri i mlađi pioniri su u utakmicama 14. kola 2. NL središte Zagreb gostovali u Petrinji kod NK Mladost Petrinja i osvojili svih 6 bodova. Pioniri su slavili rezultatom 4:1, a pogotke su postizali Borna Cindrić, Matej Škrtić, Gabrijel Štefanac i Ivan Raguž, dok su mlađi pioniri bili bolji od domaćina identičnim rezultatom kao i starije kolege 4:1, a po dva pogotka na utakmici postigli su Ivan Fumić i Dominik Pavlaković.

Za pionire nastupali su: Matija Car, Gabrijel Štefanac, Lovro Belavić, Jakov Ribar, Alan Antičić, Matija Vranić, Matej Škrtić, Crisstiano Matić, Antonio Bukovac, Borna Cindrić i Patrik Curman, U nastavku su priliku dobili Mihael Milčić, Leon Dražetić, Ivano Karapandža, Ivan Raguž, Mihael Kolić, Marko Car i Ivan Kuri pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire nastupali su: Luka Špehar, Jan Bjelivuk, Karlo Zvonarić, Luka Turković, Fran Plevel, Mateo Pečaver, Niko Brkljačić, Mauro Kosić, Roko Marinković, Karlo Vodanović, Antonio Potlaček, Noa Jarnević, Niko Simić, Vito Cindrić, Dominik Pavlaković, Luka Filipčić i Ivan Fumić pod vodstvom trenera Igora Geca.