POBJEDA JUNIORA, PORAZ KADETA

Juniori i kadeti su u 14. kolu 1. NL središte Zagreb ugostili na svom travnjaku ekipe NK Inter Zaprešić. Juniori su slavili rezultatom 2:0. Oba pogotka postigao je kapetan Mihael Šaflin. Kadeti su u tvrdoj utakmici poraženni s minimalnih 1:0.

Za juniore su nastupali: Nino Andrić, Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Antonio Cerjak, Mihael Šaflin, Josip Blažun, Mate Cindrić, Andro Miličević, Gabrijel Stepinac, Matej Radoš i Ivan Miščin. U nastavku su priliku dobili Dorian Likarević i Niko Polović pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete su nastupali: Matija Car, Mateo Spudić, Matej Magdić, Ivan Kusanić, Antun Protulipac, Roko Laskač, Andrija Štefanac, Anton Puškarić, Patrik Julian Stipančić, Antonio Bukovac i Antonyo Stavljenić. U nastavku priliku su dobili Leo Matešić, Nino Dujan, Noel Tutić, Adriano Qeta i Gabrijel Štefanac pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Izjava Roko Laskač – kadet
Izjava Niko Polović – junior