LIMAČI I KARLIĆI SUDJELOVALI NA TURNIRU “KRALJEVEC KUPU”

Limači i karlići su proteklog vikenda u Sesvetskom Kraljevcu sudjelovali na turniru “Kraljevec kup”. Karlići su bili najuspješniji igrajući četvrtfinale turnira. U skupini su pobjeđivali NK Sesvetski Kraljevec 2 3:0, ŠN Rio 2:0, NK Dugo Selo 4:2 i remizirali sa NK HAŠK 1:1. U četvrtfinalu su igrali protiv OŠ Dinamo bez pogodaka ali su plavo bijeli poraženi nakon izvođenja deveteraca rezultatom 3:2. Limači 1 i limači 2 su svoj put završili u grupnoj fazi. Limači 1 su prvo remizirali sa NK Zemunik 1:1, pa su poraženi od NK Studentski grad 2:0, ŠNM Naftaš Ivanić 1:0 i HNK Rijeka 3:0, da bi u zadnjoj utakmici slavili protiv NK Bregana rezultatom 2:0. Limači 2 su poraženi od NK HAŠK 4:1, NK Gradići 1:0 , NK Sesvetski Kraljevec 8:0 i NK Dugo Selo 2:0, dok su remizirali sa NK Mladost Obrezina rezultatom 1:1.

Za limače 1 na ovom turniru nastupali su: Marko Rodić, Matko Škrtić, Lukas Lišnjić, Bruno Golubić, Filip Lang, Juraj Mađer, Ivan Ćavar, Andrej Čović, Jakov Šlat, Teo Kosovac, Luka Godić, Matija Požgaj, Jan Vučetić, Jeronim Hajsan i Ivano Vuković pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Za limače 2 na ovom turniru nastupali su: Tomislav Radić, Marin Vinski Lovro Vojak, Matej Spudić, Vid Žgela, Ozren Glodić, Vilim Pavlić, Filip Stubljar, Noa Bunoza, Ivan Šantić, Maro Živčić i Jakov Požega pod vodstvom trenera Karla Johe.

Za karliće na ovom turniru nastupali su: Vid Lišnjić, Leon Pešić, Patrik Dujmović, Ivano Vuletić, Matej Degač, Zvonko Bezjak, Jakov jakić, Luka Raguž, Lovro Furjanić, Darian Šemović, Tin Lišnjić i Vito Katušić pod vodstvom trenera Karla Johe.