JUNIORI PORAŽENI OD PREČKOG, KADETIMA SVA TRI BODA

Juniori i kadeti su u odgođenom 13. kolu 1. NL središte Zagreb gostovali u Zagrebu kod NK Prečko. Juniori su poraženi rezultatom 2:0. Kadeti su odnijeli sva tri boda pobjedivši s minimalnih 1:0. Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Antonyo Stavljenić u 68. minuti utakmice.

Za juniore su nastupali: Nino Andrić, Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Mihael Šaflin, Mihael Đopar, Mate Cindrić, Marko Kusanić, Gabrijel Stepinac, Patrik Dujmović, Matej Radoš i Ivan Miščin. U nastavku su priliku dobili Antonio Cerjak, Josip Blažun i Andro Miličević pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete su nastupali: Matija Car, Mateo Spudić, Ivan Kusanić, Leo Matešić, Antun Protulipac, Roko Laskač, Andrija Štefanac, Anton Puškarić, Gabrijel Štefanac, Antonio Bukovac i Antonyo Stavljenić. U nastavku priliku su dobili Ivan Bosiljevac, Noel Tutić i Emil Šeketa pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.