POBJEDA PIONIRA I MLAĐIH PIONIRA

Pioniri i mlađi pioniri su u utakmicama 15. kola 2. NL središte Zagreb ugostili na pomoćnom travnjaku stadiona Branko Čavlović – Čavlek NK Kurilovec i pobijedili u obje utakmice. Pioniri su slavili visokim rezultatom 10:0, a čak pet pogodaka postigao je Borna Cindrić, dva je pridodao Matej Škrtić, dok su po jednom mrežu tresli Patrik Curman, Leon Dražetić i Mihael Kolić. Mlađi pioniri su u jednoj borbenoj utakmici po vrlo teškom terenu bili bolji od gostiju rezultatom 2:0, a u strijelce su se upisivali Mateo Pečaver i Niko Brkljačić.

Za pionire nastupali su: Matija Car, Gabrijel Štefanac, Lovro Belavić, Jakov Ribar, Alan Antičić, Ivano Karapandža, Matej Škrtić, Crisstiano Matić, Antonio Bukovac, Borna Cindrić i Patrik Curman, U nastavku su priliku dobili Leon Dražetić, Luka Cvitešić, Ivan Raguž, Mihael Kolić, Marko Car i Ivan Tuškan pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire nastupali su: Luka Špehar, Jan Bjelivuk, Karlo Zvonarić, Dorijan Podvorec, Kian Grašić, Luka Turković, Fran Plevel, Mateo Pečaver, Niko Brkljačić, Mauro Kosić, Roko Marinković, Karlo Vodanović, Noa Jarnević, Dominik Pavlaković, Tino Berša i Ivan Fumić pod vodstvom trenera Igora Geca.

Izjava Luka Špehar
Izjava Borna Cindrić