REZULTATI ZIMSKIH MALONOGOMETNIH LIGA

Selekcije škole nogometa u razdoblju između dvije polusezone natječu se u raznim zimskim malonogometnim ligama. Juniori i kadeti su proteklog vikenda sudjelovali na Zimskoj malonogometnoj ligi NSKŽ koja se igra u dvorani na Borlinu. Juniori su složili dvije ekipe, a svaka ekipa je odigrala četiri utakmice. U prvoj međusobnoj utakmici juniori 1 su slavili protiv juniora 2 rezultatom 4:1. Juniori 1 su još slavili protiv NK Vatrogasac s visokih 9:0 i protiv NK Duga Resa 1929 rezultatom 2:0. Juniori 2 su nakon uvodnog poraza svladali NK Vatrogasac rezultatom 8:2 i NK Duga Resa 1929 rezultatom 2:0.

Kadeti se natječu na Zimskoj malonogometnoj ligi sa tri ekipe. Kadeti 1 su pobjeđivali kadete 2 rezultatom 6:0, NK Vatrogasac rezultatom 5:2, NK Duga Resa 1929 rezultatom 4:1, a poraz rezultatom 3:1 su upisali od kadeta 3. Kadeti 2 su nakon uvodnog poraza od kadeta 1 poraženi i od kadeta 3 rezultatom 4:0, a zatim su pobjeđivali NK Duga Resa 1929 rezultatom 6:0 i NK Vatrogasac rezultatom 2:1. Kadeti 3 su nakon slavlja protiv kadeta 1 i kadeta 2 nastavili s pobjedama protiv NK Duga Resa 1929 rezultatom 6:0 i NK Vatrogasac rezultatom 3:0.

Limači su proteklog vikenda igrali utakmice u Zagrebu točnije u kampu NK Zagreb poznatom kao Zagrebello na Zimskoj ligi Tikataka. Limači 1 su odigrali dvije utakmici i u obje slavili identičnim rezultatom 5:1 protiv NK Hrvatski Dragovoljac i NK Mali zagrebaši. Limači s su također odigrali dvije utakmice i slavili protiv NK Coerver/Utrine rezultatom 2:1 i protiv NK Kustošija rezultatom 4:0.

Limači 3 su na Zimskoj malonogometnoj ligi NSKŽ igrali dvije utakmice i upisali dva poraza od NK Duga Resa 1929 1 rezultatom 4:1 i od NK Duga Resa 1929 2 rezultatom 3:1.

Oni najmlađi minići također su proteklog vikenda igrali svoje utakmice na Zimskoj malonogometnoj ligi NSKŽ. Protivnici su im bili minići NK Ilovac i minići NK Duga Resa 1929. U utakmicama minića ne broje se golovi i ne bilježi se rezultat.